Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ tubular picket fence ] αγώνας 56 προϊόντα.
3Rails Corrosion Proof Black Tubular Steel Fence Low Maintenance Garden Fence
| Χρώμα: | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Τόπος ή Προέλευση: | Hebei, Κίνα |
Υψηλού επιπέδου Πύλη σωληνοειδής φράχτης από χάλυβα Απλό και κομψό 2m * 1.8m Πύλη
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Ανθεκτικό αντιτριβή σωληνώδης φράχτης από χάλυβα 1,5 mm πάχος του σωλήνα ορίζοντα
| Advantage: | Anti-rust |
|---|---|
| Usage: | Backyard Fence |
| Keyword: | Steel Fence |
Δορυφόρος χάλυβα φράχτης πεζών διπλή πύλη swing
| Product Name: | Double swing gate |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Εμπορικής ποιότητας ανθεκτικό σωληνωτό φράχτη από χάλυβα
| Σημερινό πάχος σωλήνα: | 1,0 χλστ |
|---|---|
| πακέτο: | Μεταλλική παλέτα |
| Σωλήνας μετά: | 60x60mm ή 80x80mm |
2.0M μήκος Πισίνα σωληνοειδής φράχτης από χάλυβα Εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση Μαύρο ή προσαρμοσμένο χρώμα επιλογή
| Fence Length: | 2.0M |
|---|---|
| Place or Origin: | Hebei, China |
| Post Pipe Thickness: | 2.0mm |
Υψηλής αντοχής σωληνώδης φράχτης ασφαλείας από χάλυβα ανθεκτικός σε αντίκτυπα προστατευμένος από την υπεριώδη ακτινοβολία
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |
Απλή ατμόσφαιρα της υψηλής κατηγορίας Πύλη Φράχτης σωληνοειδής χάλυβα 2.5M * 2M Σιδηρούνς πύλης
| Ονομασία προϊόντος: | Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
1.8M Ζυγισμένη κατασκευή 10ετής εγγύηση σωληνοειδής φράχτης περιμέτρου χάλυβα για τον κήπο
| Ονομασία προϊόντος: | Φράκτης περιφραγμάτων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
1.2M Φράχτης αγροτικής εκμετάλλευσης Τυβώδης φράχτης από χάλυβα Φράχτης αυλής αγροτικής εκμετάλλευσης Φράχτης κατά της διάβρωσης
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |

