Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ tubular picket fence ] αγώνας 56 προϊόντα.
1.8M Πύλη Φράχτης σωληνώδης φράχτης χάλυβα φράχτης οξείδωση Proof Φράχτης Οικιακό φράχτη
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
OEM ODM σχεδιασμός γαλβανισμένο σωληνωτό φράχτη ασφαλείας από χάλυβα
| Σημερινό πάχος σωλήνα: | 1,0 mm |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Μήκος φράχτη: | 2.0m |
Wrought Garden Steel Tubular Fence 6Ft Tall Durable Anti Rust Security Garden Fence
| Μήκος φράχτη: | 2.0-3.0m |
|---|---|
| Σωλήνας μετά: | 60x60mm ή 80x80mm |
| Δάχος σωλήνα μετά το πόστο: | 2,0 χλστ |
8x10FT Ζυγισμένο μεταλλικό σωληνωτό φράχτη Προσαρμοσμένο μαύρο φράχτη ασφαλείας
| Product Name: | Tubular steel fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
Επικεφαλής του οχήματος
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
19x19 χιλιοστόμετρα Βόρειοι σωλήνες Προστασία πίσω αυλής σωληνωτός φράχτης Μαύρο ή προσαρμοσμένο χρώμα
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Material: | Iron Steel |
| Veritical Pipe Thickness: | 1.0mm |
Τυβλωτές φράχτες κήπου από χάλυβα
| Όνομα προϊόντος: | Φράκτης περιφραγμάτων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
| Φινίρισμα πλαισίου: | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
Φράχτης από χάλυβα ψευδαργύρου Φράχτης προστασίας από διάβρωση 2M * 1.5M Φράχτης αντι-διάβρωσης
| Ονομασία προϊόντος: | Φράκτης περιφραγμάτων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
Brown Spear Design Spear Top Security Fencing Outdoor Steel Palisade Φράχτης από χάλυβα
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
60x60mm Ανθεκτικές στις καιρικές συνθήκες σωληνώδης φράχτης πίνακες προστασία κατά της σκουριάς
| M.O.Q: | 50sets |
|---|---|
| Post Pipe: | 60x60mm |
| Horizon Pipe Thickness: | 1.5mm |

