Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ tubular metal fence ] αγώνας 65 προϊόντα.
6ft ψηλό μαύρο διακοσμητικό σωληνωτό φράχτη από χάλυβα
| Product Name: | Tubular fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Εμπορικού Βαθμού Σωληνωτή Ατσάλινη Περίφραξη Υψηλής Ασφάλειας Αντικλεπτική Περίφραξη Ακινήτου
| Πιστοποιητικό: | ISO9001:2005 |
|---|---|
| Σιδηροδρομικό ορίζοντα: | 2 ράγες ή 3 ράγες |
| Σημερινό πάχος σωλήνα: | 1,0 χλστ |
Αμερική Σιδηρούν Στάλ 6FT σωληνωτό φράχτη από χάλυβα Μαύρο λόγχη Top Metal φράχτη
| Product Name: | America Iron Fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
1.5M Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο χάλυβα φράχτης
| Ονομασία του προϊόντος: | Φράχτης από μεταλλικό χάλυβα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Επικάλυψη σε σκόνη |
3Rails Corrosion Proof Black Tubular Steel Fence Low Maintenance Garden Fence
| Χρώμα: | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Τόπος ή Προέλευση: | Hebei, Κίνα |
1.8M Ζυγισμένη κατασκευή 10ετής εγγύηση σωληνοειδής φράχτης περιμέτρου χάλυβα για τον κήπο
| Ονομασία προϊόντος: | Φράκτης περιφραγμάτων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
Εμπορικής ποιότητας ανθεκτικό σωληνωτό φράχτη από χάλυβα
| Σημερινό πάχος σωλήνα: | 1,0 χλστ |
|---|---|
| πακέτο: | Μεταλλική παλέτα |
| Σωλήνας μετά: | 60x60mm ή 80x80mm |
Ηλεκτρονικά συστήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Φράχτης ευρωπαϊκού στυλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Επικάλυψη σε σκόνη |
Πίνακες φράχτης από σωληνώδη χάλυβα 6*8ft που καλύπτονται με σκόνη
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |
Σύγχρονη επίπεδη κορυφή 2M σωληνώδης φράχτης από χάλυβα Panel Powder Coated Swimming Pool Φράχτης
| Product Name: | Swimming pool fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |

