Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ tubular metal fence ] αγώνας 65 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής σωληνώδης φράχτης ασφαλείας από χάλυβα ανθεκτικός σε αντίκτυπα προστατευμένος από την υπεριώδη ακτινοβολία
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |
Γαλβανισμένο χαλύβδινο σωληνωτό φράχτη υψηλής αντοχής κατά της σκουριάς για ασφάλεια
| πακέτο: | Μεταλλική παλέτα |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001:2005 |
6'x10' Ιδιωτικότητα Κήπος σωληνώδης Φράχτης Φράχτης ανθεκτικός στη διάβρωση πλαίσια φράχτη σιδήρου
| Product Name: | Tubular steel fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
6 πόδια 3x3 σύγχρονο σωληνωτό φράχτη από χάλυβα για τον κήπο
| Ονομασία προϊόντος: | Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
Vindbeständig Premium Rörformad Stålstängsel Lång Livslängd Gårdsstängsel
| Χρώμα: | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | σιδερένιο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος: | Σωληνοειδής χαλύβδινος φράκτης |
Κήπος Τρυβώδης φράχτης από χάλυβα διακοσμητικός 2.0m εξωτερικός μεταλλικός φράχτης
| Ονομασία του προϊόντος: | Χάλυβα φράχτης διακόσμησης |
|---|---|
| Μετα μέγεθος: | 50*50mm |
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
Περιβαλλοντικά φιλικά επικαλυμμένα σωληνώδη φράχτη από χάλυβα
| Χρήση: | Φράχτης πίσω από την αυλή |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Όνομα προϊόντος: | Σωληνοειδής χαλύβδινος φράκτης |
Ανθεκτικό σε καιρικά φαινόμενα, εύκολη εγκατάσταση
| Ονομασία προϊόντος: | Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
Ανθεκτικός Φράχτης Αυλής από Επικαλυμμένο με Πούδρα Σωληνωτό Ατσάλι Ανθεκτικός στις Καιρικές Συνθήκες
| Σωλήνας μετά: | 60x60mm ή 80x80mm |
|---|---|
| πακέτο: | Μεταλλική παλέτα |
| Κάθετος σωλήνας: | 19x19mm |
5'X8' Μεταλλικό σωληνωτό φράχτη από χάλυβα Μαύρο εξωτερικό φράχτη από χάλυβα ψευδάργυρο
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |

