Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ metal wire mesh fencing ] αγώνας 343 προϊόντα.
Υψηλή Ασφάλεια Ζεστό Βαμμένο Ζυθοποιημένο Εξωτερικό Κτηνοτροφείο Κτηνοτροφία Πίνακα Yard Φράχτης
| Όνομα προϊόντος: | Ομάδα φράχτη βοοειδών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
| Χρήση: | Φράχτης βοοειδών |
32mm Ζυγισμένο πλαίσιο από γαλβανισμένο χάλυβα Μετακίνητο φράχτη ασφαλείας προσωρινό χάλυβα
| Product Name: | Galvanized Temporary Fence |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Frame Tube: | 32mm |
Οικιακό Προσωρινό Σύρμα Φράχτη 3mm Διαμέτρου 60mm X 150mm Διάφραξη Διάφρασης
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Keyword: | Australia Temporary Fence |
| Wire Diameter: | 3mm |
Πίνακες προσωρινών φράχτων για αυτοκινητόδρομους
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
| Wire Dia: | 3mm |
UV προστατευμένο συγκολλημένο δίχτυ Αυστραλία Προσωρινή κατασκευή φράχτη με πλαίσιο 32mm
| Product Name: | Canada Temporary Fence |
|---|---|
| Keyword: | Temporary Fence |
| Size: | 2.1*2.4M |
UV επεξεργασμένο γαλβανισμένο προσωρινό φράχτη κατασκευής στρογγυλό τετραγωνικά πόδια
| Fence Feet Type: | Round, Square |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
358 Πλέγμα ασφαλείας κατά αναρρίχησης 5ft PVC επικαλυμμένο συγκολλημένο πίνακα φράχτη
| Product Name: | Anti climb fence |
|---|---|
| Usage: | Security fence |
| Material: | Low carbon steel |
Μεταλλικό συγκολλημένο γαλβανισμένο φράχτη 32mm
| Product Name: | Road temporary barrier |
|---|---|
| Material: | Q235 |
| Frame Type: | Round tube |
Χειροποίητο υφασμένο δίκτυο καλωδίων 30 mm Ευέλικτο πλέγμα σκοινιών από ανοξείδωτο χάλυβα για την προστασία της γέφυρας
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλινο σχοινί |
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
304 316 Χειροποίητο υφασμένο καλώδιο από ανοξείδωτο χάλυβα για την πρόληψη πτώσεων
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Δαχτυλίδι αλυσίδας |
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |

