Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ construction site temporary fencing ] αγώνας 111 προϊόντα.
Αντι-διαβρωτική επικάλυψη κομψές αισθητικές σωληνωτές πλακέτες φράχτη από χάλυβα με ύψος 1,8m
| Ονομασία προϊόντος: | Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χεμπέι, Κίνα |
| Τελεία πλαισίου: | Καλυμμένα με σκόνη |
Wrought Garden Steel Tubular Fence 6Ft Tall Durable Anti Rust Security Garden Fence
| Μήκος φράχτη: | 2.0-3.0m |
|---|---|
| Σωλήνας μετά: | 60x60mm ή 80x80mm |
| Δάχος σωλήνα μετά το πόστο: | 2,0 χλστ |
Γαλβανισμένο χαλύβδινο σωληνωτό φράχτη υψηλής αντοχής κατά της σκουριάς για ασφάλεια
| πακέτο: | Μεταλλική παλέτα |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001:2005 |
6ft ψηλό PVC επικαλυμμένο αλυσίδα σύνδεσμος διαμάντινη πλέξη ανοξείδωτου χάλυβα σύρμα πλέγμα φράκτη
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
Περιβαλλοντικά φιλικά επικαλυμμένα σωληνώδη φράχτη από χάλυβα
| Χρήση: | Φράχτης πίσω από την αυλή |
|---|---|
| Σωλήνα ορίζοντα: | 40x40mm |
| Όνομα προϊόντος: | Σωληνοειδής χαλύβδινος φράκτης |
15M Αλυσίδα Σύνδεσμος Wire Mesh Φράχτης Hot Dip Ζυθοποιημένο διαμαντένιο ρολό
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
1.2M Αλουμινίου Φράγματα Ελέγχου Τύπου Μαύρο Ασημένιο Mojo Φράχτης Ελέγχου Τύπου
| Product Name: | Crowd control barrier |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Frame Type: | Square tube |
Πλαστικό 1x1M συγκολλημένο φράχτη ελέγχου πλήθους φράχτης για το μουσικό φεστιβάλ
| Ονομασία του προϊόντος: | Φραγμός ελέγχου πλήθους |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Τύπος πλαισίου: | Τετράγωνος σωλήνας |
UV επεξεργασμένο γαλβανισμένο προσωρινό φράχτη κατασκευής στρογγυλό τετραγωνικά πόδια
| Fence Feet Type: | Round, Square |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
1*1.5M Powder Coated Temporary Barricade Events Crowd Control Barriers
| Πλαίσιο: | Στρογγυλός σωλήνας |
|---|---|
| Φινίρος: | Ζεστή βουτιά γαλβανισμένη |
| Αριθμός διασταυρούμενων ράβδων: | 2 |

