Όλα τα Προϊόντα
-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
λέξεις-κλειδιά [ construction site temporary fencing ] αγώνας 111 προϊόντα.
Φορητό φράχτη ελέγχου πλήθους για φωνητική συναυλία
| Sample: | Free But Pay Freight Cost |
|---|---|
| Application: | Crowd control, event management |
| Feet Width: | 60mm |
5ft προσωρινό πεζικό πλήθος ελέγχου Σιδηροδρομικό φράχτη κόκκινο χρώμα μεταλλικό φράχτη
| Open Size: | 1200*1000*1200mm |
|---|---|
| Outer Tube: | 25mm |
| Feet Type: | Flat feet |
Προσωρινά μεταλλικά περιβλήματα που συναρμολογούνται εύκολα για πάνελ φράχτη αυλής βοοειδών, προβάτων, αλόγων
| Ονομασία προϊόντος: | Ομάδα φράχτη βοοειδών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
| Χρήση: | Φράχτης για πρόβατα |
Οδός Ζυγισμένος χάλυβας 96 "Προστασία του πλήθους Φράχτης Φράχτης Μεταλλικών φραγμών κυκλοφορίας Φράχτης
| Φρέμα: | Στρογγυλό σωλήνα |
|---|---|
| Φινλανδικά: | Πυροβολείς PVC |
| Αριθμός διασταυρούμενων ράβδων: | 2 |
Εμπορικής ποιότητας ανθεκτικό σωληνωτό φράχτη από χάλυβα
| Σημερινό πάχος σωλήνα: | 1,0 χλστ |
|---|---|
| πακέτο: | Μεταλλική παλέτα |
| Σωλήνας μετά: | 60x60mm ή 80x80mm |
1.8M Πύλη Φράχτης σωληνώδης φράχτης χάλυβα φράχτης οξείδωση Proof Φράχτης Οικιακό φράχτη
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Διακοσμητικό φράχτη από αλουμίνιο σωληνωτό φράχτη από χάλυβα 1.5M Yard φράχτη
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Πυρολυμένα εργοστάσια απομόνωσης και φράχτες από ατσάλινο πλέγμα για την ασφάλεια των αποθηκών
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/Λευκό |
| Όνομα προϊόντος: | Αποθήκη Ατσάλινη Περίφραξη |
4FT μεταλλικό προσωρινό φράχτη ελέγχου πλήθους για την προστασία συναυλιών
| Frame: | Round Pipe |
|---|---|
| Finsh: | Hot dip galvanized |
| Number Of Crossbars: | 2 |
Μεταλλικά φράγματα ελέγχου πλήθους 1.2M Ζυγισμένα φράγματα ελέγχου πλήθους
| Ονομασία του προϊόντος: | Φραγμός ελέγχου πλήθους |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα χαμηλού άνθρακα |
| Τύπος πλαισίου: | Σωλήνας χάλυβα μετάλλων |

