-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
Περίφραξη από μεταλλικό πλέγμα με επίστρωση PVC, ύψους 2,0μ, με πλαίσιο
| Όνομα προϊόντος | Φράχτης από μεταλλικό σύρμα | Υλικό | φύλλα χάλυβα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα | Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Τεχνική | Συγκόλληση | Λειτουργία | Αδιάβροχο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο | Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 1.8x3M | τύπος ανάρτησης | τετράγωνο στύλο |
| Επισημαίνω | Φράχτες με στρώση από μεταλλικό συρματόπλεγμα PVC,Μεταλλικός φράχτης από πλέγμα ύψους 2,0μ |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Περίφραξη από μεταλλικό πλέγμα |
| Υλικό | Χαλύβδινο φύλλο χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Τόπος προέλευσης | Χεμπέι, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Τεχνική | Συγκόλληση |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πάνελ | 1,8x3μ |
| Τύπος στύλου | Τετράγωνος στύλος |
Το πάνελ περίφραξης από μεταλλικό πλέγμα με καμπύλη 3D είναι ένας τύπος συγκολλητού χαλύβδινου πλέγματος κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα και συνδεδεμένο με μεταλλικούς στύλους. Αυτό το πάνελ περίφραξης παρουσιάζει χαρακτηριστικά υψηλής αντοχής, εξαιρετικής ακαμψίας, αισθητικά ευχάριστης εμφάνισης, ευρείας ορατότητας, ευκολίας εγκατάστασης, αποτελεσματικής πρόληψης κλοπής και λείας επιφάνειας πλέγματος που ενισχύει την οπτική ελκυστικότητα.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος μετά την επίστρωση PVC | 4,5mm-5,5mm |
| Μέγεθος πλέγματος | 60mm x 60mm, περιμετρικά με διπλό σύρμα |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου πλέγματος | 2,3mm x 3μ |
| Όρθια ράβδος | Χαλύβδινος σωλήνας, διάμετρος 60mm, πάχος 2mm |
| Σύνδεση | Κάλυμμα βροχής, σφιγκτήρας σύνδεσης και βίδα αντικλεπτική |
| Στυλ σύνδεσης | Σφιγκτήρας |
| Επιλογή | Παραλλαγές |
|---|---|
| Άνοιγμα πλέγματος | 50x100mm/50x150mm/50x200mm/55x200mm/75x150mm |
| Διάμετρος σύρματος | 3,0/3,5/4/4,5/5,0mm |
| Ύψος πάνελ | 0,6μ-3,0μ (Προτεινόμενο μέγεθος: 2μ/2,4μ/3μ) |
| Πλάτος πάνελ | 2,0μ-3,0μ (Προτεινόμενο μέγεθος: 2μ/2,5μ/2,9μ) |
| Τύπος στύλου | Στρογγυλός στύλος: 48x1,5/2,0mm 60x1,5/2,0mm Τετράγωνος στύλος (SHS): 50X50x1,5/2,0mm 60x60x1,5/2,0mm 80x80x1,5/2,0mm Ορθογώνιος στύλος (RHS): 40x60x1,5/2,0mm 40x80x1,5/2,0mm 60x80x1,5/2,0mm 80x100x1,5/2,0mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένο εν θερμώ, γαλβανισμένο + βαφή πούδρας, γαλβανισμένο + επίστρωση PVC |
| Χρώμα | Πράσινο RAL 6005, Γκρι RAL 7016, Όλα τα χρώματα RAL μπορούν να προσαρμοστούν |
- Απλή δομή με όμορφη εμφάνιση
- Εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση
- Καλά προσαρμοσμένο σε ορεινές περιοχές
- Οικονομικό για χρήση μεγάλης ποσότητας
Συνήθως αναφέρουμε εντός 12 ωρών από τη λήψη της ερώτησης.
Μετά την επιβεβαίωση της τιμής, μπορείτε να ζητήσετε δείγματα για να ελέγξετε την ποιότητά μας.
Ναι. Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα με πλούσια εμπειρία στο σχεδιασμό και την κατασκευή κουτιών συσκευασίας.
Αφού πληρώσετε τη χρέωση του δείγματος και μας στείλετε επιβεβαιωμένα αρχεία, τα δείγματα θα είναι έτοιμα για παράδοση σε 3-7 ημέρες.
Εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας και την εποχή που τοποθετείτε την παραγγελία. Ο χρόνος παράδοσης του MOQ είναι περίπου 7 ημέρες.

