-
Φράχτες από μεταλλικό σύρμα
-
Μεταλλικό προσωρινό φράχτη
-
Σωληνοειδής φράκτης χάλυβα
-
Πλέγμα σχοινιών καλωδίων ανοξείδωτου
-
φράχτης εκτροφής βοοειδών
-
Πίνακα φράχτη βοοειδών
-
Φράχτης ασφαλείας V Mesh
-
Φραγμός ελέγχου πλήθους
-
Φράχτης ασφαλείας κατά της αναρρίχησης
-
Φράχτης αλυσίδας
-
Καλώδιο ξυράφι
-
Σιδερένιο σκυλόσπιτο
-
Κλουβί παγίδας ζώων
-
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κουτί από σύρμα
-
ΑμπντουλάχΗ ποιότητα των προϊόντων σας είναι φανταστική και σταθερή, από την αρχή, με βοήθησες να μάθω περισσότερα για τα προϊόντα, πιστεύω στο μέλλον. -
ΦεντερίκοΕίμαι χαρούμενος για την παράδοση, έστειλαν τα προϊόντα του συρματόπλεγματος τόσο γρήγορα ώστε να μπορέσω να πιάσω την ευκαιρία να δουλέψω με τον πελάτη μου, την ίδια στιγμή.Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν ο πρώτος προμηθευτής μου για τα προϊόντα του συρματόπλέγματος φράχτη. -
ΚάποιοςΟ προμηθευτής των προϊόντων φράχτη σύρμα είναι πολύ υπομονετικός και ευγενικός μαζί μου, με συμβούλεψαν πολλές ιδέες για τα προϊόντα, έτσι αποφάσισα να δουλέψω μαζί τους.Αλλά η τιμή τους είναι πολύ ανταγωνιστική και είμαι ικανοποιημένος και με την ποιότητα., πολύ αξιόπιστος κατασκευαστής.
Ασφάλεια χώρου κατασκευής Αποθήκης Σιδηροτροχιακό πλέγμα φράχτη για την ασφάλεια ρομπότ
| Όνομα προϊόντος | Φράχτες από μεταλλικό σύρμα | Υλικό | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|---|---|
| Τύπος | Φράχτη Ασφαλείας | Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επικάλυψη σε σκόνη | Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο |
| Μέγεθος | 1.5x2m | Μούβ | 50 τεμ |
| Χρήση | Συνεργείο | ||
| Επισημαίνω | Φράχτης από μεταλλικό συρματόπλεγμα σε οικοδομή,Μεταλλική περίφραξη ασφαλείας αποθήκης,Φράχτης από σύρμα ασφαλείας ρομπότ |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Περίφραξη Εργαστηρίου |
| Υλικό | Χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Τύπος | Περίφραξη Ασφαλείας |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Λιμάνι Τιαντζίν |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Επικαλυμμένο με πούδρα |
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Μέγεθος | 1.5x2M |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 50 τεμάχια |
Περίφραξη ρομπότ, γνωστή και ως περίφραξη ασφαλείας, αν χρησιμοποιείται στο εργαστήριο, ονομάζεται επίσης δίχτυ απομόνωσης από προφίλ αλουμινίου εργαστηρίου, διαχωριστικό εργαστηρίου, περίφραξη από κράμα αλουμινίου, αυτόματο δίχτυ περίφραξης, κ.λπ.
Χωρίς βίδες επέκτασης, τα βιομηχανικά προφίλ αλουμινίου χρησιμοποιούνται γενικά ως πλαίσιο προστατευτικού κιγκλιδώματος, με πλέγμα στη μέση, διαφανές ακρυλικό ή πλάκα αλουμινίου-πλαστικού, κ.λπ.
Το μέγεθος του πλέγματος και το χρώμα μπορούν να προσαρμοστούν. Το μέγεθος του πλέγματος της κοινής περίφραξης ρομπότ ή του διχτυού απομόνωσης εργαστηρίου είναι πλέγμα 20*100, αλλά και πλέγμα 30*30, πλέγμα 50*50 ή πλέγμα 40*40. Τα κοινά χρώματα πλέγματος είναι κίτρινο, γκρι, μαύρο και ούτω καθεξής.
Μεγέθη Πάνελ: 2ftx5ft, 2ftx7ft, 3ftx5ft, 3ftx7ft, 4ftx5ft, 4ftx7ft, 5ftx5ft, 5ftx7ft, 8ftx5ft
Μεγέθη Στύλων:
- Στύλος προστατευτικού μηχανήματος: 2 ίντσες 6ft, 8ft
- Στύλος διαχωριστικού σύρματος offset: 2 ίντσες, 8ft
- Στύλος γωνίας διαχωριστικού σύρματος: 2 ίντσες, 6ft
Πόρτες:
- Πόρτα μεντεσέδων προστατευτικού μηχανήματος: 4ft x 7ft ή 3ft x 7ft
- Πόρτα από συγκολλητό πλέγμα: 4ft x 5ft
| Χαρακτηριστικό | Επιλογές |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Εργοστάσιο, Αποθήκη, Γραμμή Παραγωγής, Περίφραξη Ορίου |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008/CE/SGS/BV |
| Πρότυπο Ποιότητας | EN, BS, DIN, ASTM |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 50 τεμάχια |
| Σωλήνας Πλαισίου | 40x40mm, 25x25mm, 20x30mm, 20x20mm |
| Διάμετρος Σύρματος | 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm |
| Άνοιγμα Πλέγματος | 50x50mm, 50x100mm, 25x100mm |
| Ύψος | 2.0m, 1.8m, 1.7m, 1.5m, 1.2m, 1.0m ή προσαρμοσμένο |
| Απόσταση Στύλων | 1.0m, 1.5m, 2.0m, 3.0m ή προσαρμοσμένο |
Λογικός σχεδιασμός χώρου για αποτελεσματική αποθήκευση.
Υιοθετείται αρθρωτή εγκατάσταση για ευέλικτη εγκατάσταση και αφαίρεση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί προσωρινά και να επαναχρησιμοποιηθεί. Τα πάνελ πλέγματος έχουν διάφορα ύψη και πλάτη για να ταιριάζουν στις διαστάσεις όλων των συστημάτων διαχωρισμού αποθηκών υψηλότερων κατασκευών.
Τα πάνελ συγκολλητού πλέγματος προσφέρουν καθαρή και ανεμπόδιστη θέα. Επιτρέπει στο φως, τον αέρα και τα συστήματα πυρόσβεσης να περνούν εύκολα, διατηρώντας παράλληλα τη δομική του σταθερότητα με τον καλύτερο τρόπο. Προαιρετικά εξαρτήματα πόρτας: ανοιγόμενη πόρτα, συρόμενη πόρτα, πόρτα με άνω ράγα ή πτυσσόμενη πόρτα.
Χρησιμοποιείται ηλεκτρογαλβανισμός ή επικάλυψη πούδρας για την επεξεργασία της επιφάνειας, ώστε να διασφαλίζεται η λάμψη και η αντοχή στη διάβρωση του διαχωριστικού της αποθήκης.

